Чи потрібна офіційна відмова від спадку?

У нас помер дідусь, і бабуся (його дружина), хоче оформити його нерухоме та рухоме майно на себе. Чи потрібна офіційна відмова його синів від спадку? Заповіту нема. Сини на даний момент не претендують на майно дідуся і не заперечуть, якщо бабуся переоформить все на себе.

Відповідно до ст. 1261 Цивільного кодексу України, у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки. Отже, для того аби все майно після померлого успадкувала його дружина, дітям потрібно у письмовому порядку відмовитись від прийняття спадщини.

Оформление наследства

Связывайтесь сейчас!

(067) 444-87-00

e-mail:
vopros@nasledstvo.com.ua

Отправьте запрос