Кому перейде хата дядька якщо він помре

Мій дядько, 6рат мами, інвалід другої групи (недорозвинутий). Живе в селі і моя мама доглядає за ним. У ного є опікун (їхній 6рат спільний). Хата належить дятькові. Родина спільно погодилась, що6 хата 6ула моя після його смерті. Якщо документально не завірити на мене, то кому перейде хата, якщо він помре? І як зро6ити, що6 хата 6ула моя? (Вже мама ходила до адвоката і там їй порадили оформити як подарунок, і ще 6ув варіант написати заповіт. А мені радили зро6ити купівлю-продаж, що6 не платити податків і тому поді6не.) Тож порадьте, 6удь-ласка, оптимальний варіант.

Якщо на момент смерті Вашого дядька не буде його заповіту, спадкування буде здійснюватись за законом. Зокрема, відповідно до ст. 1261 Цивільного кодексу України, у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, той з подружжя хто його пережив та батьки. Для надання більш повної консультації, дайте будь-ласка відповідь на наступне запитання. Чи визнано Вашого дядька судом недієздатним, чи є судове рішення про визнання його недієздатним та встановлення опіки?

Оформление наследства

Связывайтесь сейчас!

(098) 179-68-25

e-mail:
vopros@nasledstvo.com.ua

Отправьте запрос